ste z Bratislavy, alebo okolia ?
potom ste na tom správnom mieste

Kvalitný zvuk a dobre osvetlenie sú neodmysliteľnou súčasťou kultúrneho podujatia. Ak vás nie je vidieť a počuť, vaša prezentácia alebo vystúpenie nemôže skončiť úspechom. Osvetlenie dotvára príjemnú atmosféru pre divákov ako aj pre vystupujúcich. Dbáme o to, aby každé podujatie bolo nielen zvukovým ale aj vizuálnym zážitkom. Práve preto sa snažíme ulahodiť nielen uchu, ale aj oku a ponúknuť vám nasledovné služby:

D J – mixovaná hudobná produkcia + hovorené slovo

Ozvučenie – pre malé rodinné oslavy, narodeniny, firemne oslavy, športove podujatia, firemné akcie, výstavy, prehliadky a iné spoločenské podujatia …

Osvetlenie – statickým plošným plnofarebným svetlom LED Spoty, plnofarebnými plošnými reflektormi, miešanie farieb

Doplnky – výrobník hmly.

V prípade záujmu vám vieme ponúknuť nielen ozvučenie, osvetlenie, ale aj služby fotografa, či hudobnú skupinu hrajúcu súčasnú českú, slovenskú i zahraničnú populárnu hudbu. 

OZVUČENIE

Chcete ozvučiť vašu akciu?

Ponúkame vám ozvučenie na svadby, výročia, oslavy, plesy, disco párty, kultúrne podujatia, narodeniny, večierky, firemné akcie, stužkové…
Ozvučíme akcie asi do 100 – 120 ľudí v menších až stredne veľkých priestoroch.

Okrem reprodukovanej hudby a hovoreného slová, vám ponúkame možnosť ozvučiť ďalšieho zabávača, starejšieho, či ďalší váš kultúrny program, kde môžeme vystupujúcim ponúknuť spolu až 4 mikrofóny v rôznych kombináciách. K dispozícii sú dva dynamické (šnúrové), dva bezdrôtové a jeden hlavový (diaľkový) mikrofón. Okrem toho môžem do mixážneho pultu pripojiť notebook, či iné zvukové zariadenia pripojiteľné pomocou 3,5 Jacka, alebo chincov.


Chcete osvetliť vašu akciu?

Ak chcete svoju rodinnú oslavu, svadbu, či firemný večierok aj farebne podsvietiť, ponúkame vám možnosť nasvietenia akcie pomocou plnofarebných reflektorov a statického plošného plnofarebného svetla LED Spoty. Vhodným doplnkom k osvetleniu je aj výrobník hmly, ktorý na fotografiách a video záberoch zvýrazní atmosféru sviatočnej chvíle.

Osvetlenie akcie si môžete objednať aj ako samostatnú službu.

Naša technika


©  2019 Všetky práva vyhradené 
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!